bytový designer

Jako bytový designér se navrhováním bytových a komerčních interiérů zabývám již od roku 2001, kdy jsem dokončil studium na Mendelově univerzitě v Brně se specializací na interier a design nábytku. Zajímavé zkušenosti jsem získal během pracovní stáže ve Spojených státech, kde mě ovlivnila rozdílná kultura bydlení, její chápání prostoru a další možnosti vnímání potřeb člověka v interieru. Svou prací se snažím přesvědčit zákazníky o tom, že práce bytového designéra není zbytečná. Naopak je výhodnou investicí proto, abyste se vyhli zbytečným problémům při realizaci.

Šatny nejsou jen trendem poslední doby. Komfortněji vybavené domy a byty jimi disponují už několik let. Velikosti a možnosti bytu však zavedení šaten mnohdy nedovolují, proto se bytoví architekti snaží vymyslet levnější a praktičtější varianty pro každou domácnost.

Nejnáročnější požadavek na kancelářský nábytek spočívá v jeho trvanlivosti. Nejčastější slabinou, díky které lze rozeznat opotřebení kancelářského nábytku, bývají hrany a především pak rohy kancelářských stolů.

Návrhy koupelen a její styl, respektive jeho hledání, je svým způsobem mnohem snazší, než v případě řešení jiné místnosti. Koupelna je totiž na rozdíl třeba právě od obývacího pokoje místností zcela uzavřenou, na kterou nenavazují žádné další místnosti. Návrhy koupelen tedy můžeme řešit jako samostatnou jednu místnost bez ohledu na styl ostatního vybavení bytu. 

Zkombinujeme a navrhneme kvalitní postele, praktické noční stolky, prostorné šatní skříně a další prvky.

A vy brzy přijdete na to, že najednou v ložnici trávíte daleko víc času. Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností ve Vašem domě či bytě. Udává se, že člověk třetinu života prospí, je tedy jisté, že zde budete trávit mnoho času. 

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.