Nejnáročnější požadavek na kancelářský nábytek spočívá v jeho trvanlivosti. Nejčastější slabinou, díky které lze rozeznat opotřebení kancelářského nábytku, bývají hrany a především pak rohy kancelářských stolů.

NÁVRHY KANCELÁŘÍ, KOMERČNÍCH INTERIÉRŮ

Nejnáročnější požadavek na kancelářský nábytek spočívá v jeho trvanlivosti. Nejčastější slabinou, díky které lze rozeznat opotřebení kancelářského nábytku, bývají hrany a především pak rohy kancelářských stolů. Již tradičním prvkem moderních kancelářských stolů se stávají takzvané ABS hrany. Jejich vysoce odolný materiál byl vyvinut tak, aby odolal vysoké zátěži mechanického i dynamického namáhání. Proto se umisťují také na podnože stolů.

Jaká jsou kritéria pro správnou volbu kancelářského nábytku?

  • osvědčený design a nenucená elegance
  • výběr z nenáročných a kvalitních materiálů
  • funkčnost a praktičnost

Jak to udělat, aby se u vás zákazníci cítili dobře a aby se k vám rádi vraceli? Na tuto otázku hledáme odpovědi při návrhu interiéru komerčních prostor. Správně navržený interiér totiž dodá zákazníkům pocit komfortu, buduje značku vaší firmy a vašich produktů. Jak navrhujeme interiéry komerčních prostor. Originální a individuální řešení je základem interiéru, který padne na míru vašim pracovníkům i zákazníkům a obchodním partnerům. Naše návrhy interiéru budou reprezentovat vaše podnikání a vaše zákazníky vám budou vodit zpět.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.